Pozvánka: Společné střádání manter v Den zázraků

Děkujeme za účast při sváteční recitaci manter Guru Rinpočheho! Své součty můžete poslat na celoroční střádání manter, které pořádá malajské centrum při klášteře Namdroling.

Přidejte se k nám na mezinárodní střádání manter Guru Rinpočheho za potlačení pandemie a šťastný rok Kovového Býka 2021!

Organizuje Mantrajána ve spojení s maďarskou sanghou Dzongsar Khjence Rinpočheho.

KDY: celou sobotu 27. února 2021

KDE: virtuálně

Pro společné setkání bude otevřena

* VIRTUÁLNÍ RECITAČNÍ MÍSTNOST * mezi 17:00 – 18:00 ZOOM

První úplněk v tibetském roce je Dnem Zázraků – Chötrul Düčhen. V tento den kulminuje Měsíc zázraků, jeden ze čtyř nejdůležitějších buddhistických svátků, kdy si připomínáme zážitky z Buddhova života. Jak sám Buddha vysvětlil, ve svátky se důsledky našich činů násobí mnoha tisíci či dokonce miliony. Proto se praktikující po celém světě zvláště v těchto dnech věnují intenzivní praxi. 

Den střádání manter organizuje Mantrajána ve spojení s maďarskou sanghou Dzongsar Khjence Rinpočheho. Budeme celý den recitovat mantru Guru Rinpočheho OM AH HUNG BENZA GURU PEMA SIDDHI HUNG a zveme vás, abyste se k nám přidali. Přínosem společné praxe není jen fakt, že vytvoříme mnohonásobně vyšší zásluhy, než kdybychom praktikovali sami, ale získáme i příjemný pocit sounáležitosti a radost ze spojení s ostatními praktikujícími na stejné vlnové délce.

Mantru si budeme střádat doma v průběhu celého dne a v 17 hodin budeme mít možnost recitovat společně při online setkání ve Virtuální recitační místnosti!

Všechny informace budou do soboty průběžně dávány k dispozici na této stránce. Takže se nemusíte nikam přihlašovat emailem. Stačí, když budete kontrolovat tento odkaz.

Nastřádané mantry budeme věnovat ke zklidnění pandemické situace a za všechny jí zasažené bytosti. Můžete je též zaslat v rámci celoročního střádání manter do kláštera Namdroling, kde bude na konci roku za vaše jméno sloužen obřad.

Přečtěte si více o svátku zázraků

Přečtěte si více o mantře Guru Rinpočheho