Střádání manter v Den zázraků

Děkujeme za účast při sváteční recitaci manter Guru Rinpočheho! Své součty můžete poslat na celoroční střádání manter, které pořádá malajské centrum při klášteře Namdroling.

Mezinárodní střádání manter Guru Rinpočheho za potlačení pandemie a šťastný rok Kovového Býka 2021!

Organizuje Mantrajána ve spojení s maďarskou sanghou Dzongsar Khjence Rinpočheho.

KDY: celou sobotu 27. února 2021

KDE: virtuálně

Pro společné setkání bude otevřena

* VIRTUÁLNÍ RECITAČNÍ MÍSTNOST * mezi 17:00 – 18:00 ZOOM

První úplněk v tibetském roce je Dnem Zázraků – Chötrul Düčhen. V tento den kulminuje Měsíc zázraků, jeden ze čtyř nejdůležitějších buddhistických svátků, kdy si připomínáme zážitky z Buddhova života. Jak sám Buddha vysvětlil, ve svátky se důsledky našich činů násobí mnoha tisíci či dokonce miliony. Proto se praktikující po celém světě zvláště v těchto dnech věnují intenzivní praxi. 

Den střádání manter organizuje Mantrajána ve spojení s maďarskou sanghou Dzongsar Khjence Rinpočheho. Budeme celý den recitovat mantru Guru Rinpočheho OM AH HUNG BENZA GURU PEMA SIDDHI HUNG a zveme vás, abyste se k nám přidali. Přínosem společné praxe není jen fakt, že vytvoříme mnohonásobně vyšší zásluhy, než kdybychom praktikovali sami, ale získáme i příjemný pocit sounáležitosti a radost ze spojení s ostatními praktikujícími na stejné vlnové délce.

Mantru si budeme střádat doma v průběhu celého dne a v 17 hodin budeme mít možnost recitovat společně při online setkání ve Virtuální recitační místnosti!

Všechny informace budou do soboty průběžně dávány k dispozici na této stránce. Takže se nemusíte nikam přihlašovat emailem. Stačí, když budete kontrolovat tento odkaz.

Nastřádané mantry budeme věnovat ke zklidnění pandemické situace a za všechny jí zasažené bytosti. Můžete je též zaslat v rámci celoročního střádání manter do kláštera Namdroling, kde bude na konci roku za vaše jméno sloužen obřad.

Přečtěte si více o svátku zázraků

Přečtěte si více o mantře Guru Rinpočheho