8. mantrování – pozvánka

Za květnového úplňku proběhne osmé a poslední setkání při recitaci manter před odjezdem delegace do Dharamsaly s mantrami, které jsme společně za necelý rok nastřádali jako dar pro Jeho Svatost k 84. narozeninám v rámci iniciativy Milion manter pro dalajlámu. Naše snaha tím ale nekončí. Pokračujeme ve stejném duchu přinejmenším do konce tibetského roku (únor 2019). Čtěte více zde >>>
vajragurumantra
Vyzývám všechny, kteří se aktivně akce účastní, aby neváhali zamířit do Tibet Open House 
v sobotu 18.5. 16:00 – 18:00 

Program

 
  1. Budeme recitovat mantru Guru Rinpočheho ÓM Á HÚM VADŽRA GURU PADMA SIDDHI HÚMGeshe Yeshi Gawa na úvod opět připraví pěkné učení.
  2. Součástí setkání bude focení na skupinovou fotku do darovací listiny, kterou Jeho Svatost od nás v Dharamsale obdrží. 
  3. Setkáte se se členy delegace, která za vás mantry a listinu Jeho Svatosti předá. 
  4. Budete mít možnost přispět na profesionální tvorbu krásné darovací listiny. Oceníme také příspěvek na delegaci, jejíž členové si všechny náklady hradí z vlastní kapsy.
Přípomínám, že podmínkou účasti a zařazení vašeho jména na darovací listinu je alespoň 1000 manter zaslaných na milionmanter@gmail.com do konce května. Vaše jméno nebude zveřejněno. Uzávěrka pro zaslání manter je 31. květen. Pokud posíláte mantry pravidelně každý měsíc, zašlete v květnu pouze květnové součty – Nebudu vyžadovat váš celkový součet.
Hlavní stránky akce Milion manter pro dalajlámu
mantrovani_18_05_letak.jpg
Související články:
Na téma „Guru Rinpočhe“:
Guru Rinpočhe – modlitby vč. Sedmivěté modlitby
Terma –  skryté poklady Guru Rinpočheho