6. úplňkové mantrování – pozvánka

6. úplňkové setkání při recitaci manter se bude konat ve čvrtek 21. března od 18:00 v Tibet Open House, Školská 28.

Budeme recitovat mantru Zelené Táry ÓM TARÉ TUTTARÉ TURÉ SÓHÁ

green_tare_matra

D-tara

Všichni jsou srdečně zváni. Registrace není nutná, ale dostavte se, prosím, včas.

Učení bude v angličtině s možností překladu do češtiny. Nahrávka s českým překladem bude posléze k dispozici na těchto stránkách.

Využijte možnosti praktikovat štědrost:

Účast na mantrování je zdarma. Každém mantrování ale skýtá příležitost nastřádat zásluhy, vyjádřit vděčnost gešemu za učení a Tibet Open House za prostory a služby. 1) Příspěvek můžete věnovat přímo gešemu osobně. 2) Tibet Open Housu za prostory pak při odchodu u dveří.

3) Ode dneška můžete rovněž přispět i na pěkný a praktický dárek, který chceme jako skupina do prostor Tibet Open Housu věnovat – meditační stolky na modlitební texty. Každá kačka je vítána.

Pozvánka:

mantrovani_21_03_flyer444474660.jpg

Materiály, které budeme používat, budou k dispozici na místě. Zde je též pdf ke stažení

Své mantry můžete během recitace počítat za pomoci tibetského růžence mála. Svůj nastřádaný počet manter posléze zaregistrujte na milionmanter@gmail.com nebo připočítejte ke svým měsíčním součtům, které pošlete na konci března.

Novinky

Příspěvky

Geše nám opakovaně klade na srdce, že není potřeba, abychom mu pokaždé dávali příspěvek. Na druhou stranu by od něho nebylo správné bránit nám v praktikování štědrosti. Praxe štědrosti má pro nás větší přínos než pro obdarovaného. Proto navrhuji, abychom každý z nás při návštěvách mantrování alespoň jednou využili příležitosti vyjádřit gešemu vděčnost v podobě příspěvku, který lze předat v obálce gešemu do rukou.

Dárek pro Tibet Open House

V Tibet Open House se scházíme půl roku. Jako skupina máme možnost vyjádřit svou vděčnost za štědrost a podporu ve formě sponsorského daru na meditační stolečky, které jsou vhodné k odkládání meditačních textů. Kdo budete chtít, můžete při setkání dát něco do přichystané obálky, buď nyní či při některém z dalších setkání. Předem děkuji!

 

Související:

Tárá jako cesta k poznání

Chvály jednadvaceti Tárám