Společná recitace manter za úplňku

Přidejte se k nám v úplňový podvečer při recitaci manter ÓM MANI PADMÉ HÚM za dlouhý život Jeho Svatosti dalajlámy, naše nejbližší, za zesnulé, za sebe, naše mazlíčky i ostatní bytosti.

Kdy: v pondělí 24. září 2018 od 19:00

Kde: Tibet Open House, Školská 693/28, Praha 1

Registrace: milionmanter@gmail.com

Všichni zváni!

Prosím, šiřte leták: mantrovani_24_09_letak a facebookovou událost

mantrovani_24_09_letak

Recitací nás bude provázet Geshe Yeshi Gawa, rezidentní láma Tibet Open House, v jehož prostorách se budeme do manter pohroužet.

Program:

Geše nám nejprve vysvětlí, co mantra znamená, a přidá pár slov o motivaci a stavu mysli během recitace (v angličtině s překladem do češtiny). S takovým chápáním se pak pustíme po zpívání modlitby za dlouhý život Jeho Svatosti dalajlámy a začneme společně mantry recitovat, zprvu nahlas, a postupně se utišíme do stavu meditace. Na závěr mantry náležitě věnujeme a jako poděkování můžete Gešemu a TOH věnovat dobrovolný příspěvek dle štědrosti a možností.

Pokud budete mantry počítat, můžete svůj počet současně věnovat do společného soudku Milionu manter pro dalajlámu. Budou předány Jeho Svatosti k narozeninám.

Málu s sebou. Případně bude k dispozici k zapůjčení.

Po osmé hodině volný program. Občerstvení vítáno.

Nezapomeťe se registrovat na milionmanter@gmail.com

Pokud nejste z Prahy nebo nezvládáte osobní účast, můžete se přidat v duchu nebo být případně součastí virtuálně přes Facebook live na fb stránce Milionu manter.

Více informací o akci Milion manter pro dalajlámu ⇒

Další odkazy:

Facebooková událost

Facebooková stránka Milion manter pro dalajlámu

Stránky Tibet Open House